Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Proje Tasarım ve Danışmanlık Teknik Servis ve Bakım Hizmetleri

Kurumsal iletişim altyapısını oluşturan Telefon Santrali, Router, Switch gibi aktif cihazlarının sorunsuz çalışmasını sağlamaya yönelik verilen hizmetlerdir. Sistem optimizasyon ayarlarının kontrolünü ve sistemlerin en iyi performans değerleri ile çalışmasını kapsar.

Sözleşmeli hizmetler kapsamında uzaktan yada yerinde destek veriyor, problem ve isteklerinize hızlı ve etkili çözümler getiriyoruz. Kurduğumuz sistemlerin doğru ve verimli kullanılabilmesi için kuruluş sonrası hizmet ve bakım sözleşmeleri ile de tam destek sağlıyoruz.

Ayrıca müşterilerimizin bilgi ve teknoloji altyapılarının standartlara uygun bir şekilde çalışmasını ve sistemlerinin bir bütün olarak çalışır durumda bulundurulmasını sağlamaktayız.

Sözleşmeli destek ve bakım hizmetimiz ile müşterilerimizin yararlanabileceği avantajlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:
• Sınırsız destek ve hizmet alabilir.
• Periyodik bakım ile problemlerin daha önce tespiti ve önleminin alınması sistemin sürekliliğini garanti altına alabilir.
• Raporlama ile sistem üzerinde oluşan problemler, bu problemlerin çözüm süreleri ve ne şekilde çözüldüğünü görebilir.

Sunduğumuz hizmetler, kritik teknik servis hizmetlerinden, yönetim ve işletim bütünlüğü hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsıyor. Müşterilerimizin kendi asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla, onların tüm Bilgi Teknolojileri altyapı ve faaliyetlerinin desteğini ve işletimini gerçekleştiriyoruz. Teknolojik altyapı ve iş uygulamaları ile bunların kullanıldığı iş süreçlerinin yürütülmesine ilişkin her türlü hizmeti bünyemizde barındırıyoruz.

Çözümlerimiz sahip olma maliyetlerinizi ve riskinizi düşürürken, verimliliğinizi arttırarak firmanıza sürekli rekabet gücü sağlıyor.

Teknik Hizmetler alanında fark ve değer yaratmak için; Müşteri Odaklı, Hızlı ve Kaliteli Servis üretmek hedefimizdir.