Tümleşik İletişim Çözümleri

Tümleşik İletişim Çözümleri IP Telefon Çözümleri Çağrı Merkezi Çözümleri Yapısal Kablolama Network Çözümleri Intranet / Internet Güvenliği Akıllı Bina Çözümleri

Artan rekabet koşulları iş dünyası içindeki tüm oyuncuları daha hızlı karar vermeye ve alınan kararların uygulanmasına zorlamaktadır. Bu süreç özellikle çok noktalı kurumlarda geleneksel iletişm teknolojileri ile gerek daha uzun gerekse daha maliyetli olmaktadır. Örneğin bölge müdürlerinin katılacağı bir kurum içi eğitim toplantısı için yapılan ulaşım ve konaklama maliyetleri bölge saysına ve katılımcı adetine göre ciddi boyutlara ulaşabilemktedir. Ayrıca bu katılımcıların bölgelerinde bulunmadıklarından ve zaman kayıplarından dolayı oluşan maliyetler gözden kaçırılmamalıdır.

Tümleşik iletişim getirmiş olduğu farklı ve etkin iletişim ortamları ile kurum içindeki verimliliği artırırken aynı zamanda özellikle çok noktalı kurumlarda maliyet kalemleri arasında önemli bir yer tutan kurum içi iletişim ve eğitim maliyetlerinde tasarruf sağlamaktadır.

Günümüzde iş dinamikleri sürekli değişiyor. Çalışma alanları sürekli genişleyerek çalışanların gerçek zamanlı olarak iletişim halinde olmalarını mecbur kılıyor. Tümleşik İletişim Çözümleri telefonla iletişim ve bilgisayarı birleştirerek değişimin en büyük katalizörü oluyor, yer ve zaman sınırı tanımadan kullanıcılara çok geniş bir çalışma alanı sağlıyor. Çalışma alanlarınızda uygulamak istediğiniz esnek iletişim altyapılarını efektif bir şekilde ses, görüntü, mesajlaşma ve hareketlilik gibi öğeleri tek bünyede toplayan Tümleşik İletişim çözümleri maliyet ve karmaşıklığı azaltarak, iyileştirilmiş süreçler, daha az karmaşık bir sistemle çalışan daha istekli personel ve sonunda daha memnun müşterilerle herkesin kazandığı bir ortam sağlayarak size rakipleriniz ile rekabette bir adım öne geçme fırsatı tanıyor.